sierpnia 24, 2017

WSPÓŁPRACA


Zastrzegam sobie prawo do wydawania opinii zgodnych z moimi odczuciami na temat danych produktów oraz sumieniem dlatego nie mogę zagwarantować, że każdy produkt objęty jakąkolwiek współpracą otrzyma pozytywną recenzję. Dlatego proszę wziąć to pod uwagę.

Wszelkie recenzje pisane są po gruntownym przetestowaniu każdego produktu. Nie piszę recenzji po kilku użyciach, a najczęściej pod koniec opakowania, dlatego też nie jestem w stanie dokładnie określić terminu pojawienia się postu.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się ze mną.Na chwilę obecną współprace "zaryzykowały" ze mną:


Wyłączny dystrybutor profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich rozpoznawanych na całym świecie marek: JOICO, PAUL MITCHELL, SENSCIENCE, BAIN DE TERRE, VOGETTI na terenie Polski.

Otrzymane produkty:

JOICO - SZAMPON DO WŁOSÓW BLOND LIFE (link do recenzji)

JOICO - ODŻYWKA DO WŁOSÓW BLOND LIFE - recenzja w przygotowaniu

JOICO - MASKA DO WŁOSÓW BLOND LIFE - recenzja w przygotowaniu

To sklep internetowy, który za ideę obrał sobie sprzedaż certyfikowanych kosmetyków naturalnych oraz środków czystości. Jeśli idąc do sklepu zastanawiasz się czy dany produkt nie zawiera w swoim składzie szkodliwych substancji, to tu nie musisz się obawiać. Każdy z produktów przeszedł przez ręce pracowników sklepu i został przeanalizowany pod względem składu. Znajdziesz tu takie marki jak: MARTINA GEBHARDT, EUBIONA, BIOTURM, FLORASCENT, SAVON DU MIDI, a także BENECOS, BIOLAVEN, ECO COSMETICS, LAVERA, LUVOS, NEOBIO, SANTE NATURKOSMETIK, SHAMASA, SYLVECO, VIANEK i jeszcze kilka innych. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kosmetyczny Fronesis , Blogger