listopada 26, 2016

CLARISONIC MIA 2 - SPRZEDAM

   Porządki.. porządki.. niczemu nie odpuszczam. Nie odpuszczę też mojej szczotce sonicznej Clarisonic. Dlatego postanowiłam przekazać ją w dobre ręce.


   Mia wymaga używania produktów, które wytwarzają pianę. Od jakiegoś czasu tego typu produkty zupełnie odstawiłam, bo wysuszają mi skórę więc trzymanie szczotki stało się dla mnie zupełnie bezsensowne. Prawdę mówiąc Mia od 2 lat leży u mnie prawie zupełnie nie używana. Użyłam jej może nie więcej niż 30 razy. Jest to fajny produkt ale zupełnie nie dla mnie. 
   Według mnie nie można porównywać jej do innych szczoteczek, których główka obraca się ponieważ tu takie obroty nie występują. Mia wykonuje ponad 300 ruchów oscylacyjnych (w przód i w tył) na sekundę, przez co nie jest tak agresywna dla skóry jak szczoteczki które były dostępne w Biedronce czy drogeriach.


   Szczotkę kupiłam stacjonarnie w Sephorze w Rzeszowie. Wciąż działa bez najmniejszego zarzutu i jestem w stanie dać gwarancję, że będzie jeszcze bardzo długo służyć. Nie sugeruję żadnej ceny dlatego wszelkie propozycje cenowe i pytania proszę kierować bezpośrednio na e-mail: kosmetycznyfronesis@gmail.com
   Zgadzam się na wysyłkę za granicę.  
   W temacie e-maila proszę wpisać: szczotka Mia - oferta.
9 komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kosmetyczny Fronesis , Blogger