stycznia 18, 2016

KRINGLE - BAKER'S VANILLA

Tak samo jak lubię kokosowe zapachy, tak samo przepadam za wanilią..czyli wcale. Co mnie skłoniło do sięgnięcia po Baker's Vanilla? Fakt, że ta wanilia jest wyjątkowo intrygująca, oryginalna i delikatna.


Baker's Vanilla czyli Wanilia Cukiernika. W przypadku tego zapachu posłużę się opisem producenta. Bakres Vanilla to aromat wytłoczony z należytą starannością wprost z nasion wanilii. Bogate, ciężkie tony tworzą harmonijną całość z delikatnymi i słodkimi nutami.

Zapach bardzo mnie zaskoczył. Jest zdecydowanie subtelny w porównaniu do typowo uderzających w nozdrza i powodujących ból głowy waniliowych aromatów. Jest to typowo jedzeniowy zapach. Czuć tu zdecydowanie słodkie, świeżo wyrobione ciasto waniliowe. Zupełnie prosty i przyjemny aromat. Idealnie wyważona słodycz, godna polecenia.


W porównaniu do innych wosków Kringle, które posiadam ten jest zdecydowanie najmniej intensywny. W przypadku innych wystarczy delikatny wdech aby poczuć intensywny zapach, tutaj należy poświęcić nieco więcej uwagi. Niestety podobnie jest z paleniem. Aby dobrze poczuć zapach muszę zamknąć drzwi pokoju. Kringle zdążyło już na tyle rozpieścić moje zmysły, że w tym przypadku czuję jednak delikatny niedosyt. Natomiast gdyby wosk pachniał intensywniej, prawdopodobnie po niego bym nie sięgnęła. To wszystko sprawia, że mam mieszane uczucia: zapach - intrygujący, intensywność - przeciętna.


4 komentarze:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kosmetyczny Fronesis , Blogger