grudnia 15, 2017

DRUGIE URODZINY BLOGA - ROZDANIE ZE SKLEPEM IWOS


Nadszedł ten piękny dzień! To już równo dwa lata, gdy siedzę sobie przed komputerem i piszę.. tylko, że pisać można równie dobrze w notatniku. Zatem tu nie o pisanie chodzi, a o interakcję.. z Tobą. Tak.. to Ty jesteś głównym tworem tego miejsca. Ty tu zaglądasz, zostawiasz po sobie ślad choć nie zawsze w formie komentarza ale swoją obecnością sprawiasz, że mi się chce siedzieć, pisać, buszować w zakamarkach sklepów i odnajdować prawdziwe perełki. Ponadto samo tworzenie tego miejsca to bardzo rozwojowe zajęcie. Szkolę się w fotografii, w pisaniu, rozwijam swój zmysł estetyczny ale również przede wszystkim poznaje mnóstwo wspaniałych osób.. w tym również Ciebie.

Rozdań na blogu w tym miesiącu jeszcze kilka będzie (więc bądź czujna) ale chciałam Cię serdecznie zaprosić właśnie do tego rozdanie, bo jest dla mnie wyjątkowe. Blog obchodzi drugie urodziny i to w bardzo wyjątkowy sposób.

Fundatorem nagród jest sklep Iwos! To miejsce, gdzie wszystkie kosmetyki przechodzą przez czujne oko i wysokie wymagania odnoście składów, jakości i skuteczności. Nie prześlizną się produkty na bazie SLSów, parabenów czy składników pochodzących z ropy naftowej. Jeśli masz pytania zapraszam serdecznie do kontaktu, bo tam zostaniesz otoczona opieką, wysłuchana i w pełni profesjonalnie obsłużona. A jeśli mieszkasz w Rzeszowie i nigdy jeszcze nie odwiedziłaś stacjonarnie sklepu.. to nawet się nie przyznawaj tylko szybko nadrób zaległości! Ale do rzeczy..

Wraz z Panią Mariolą (pozdrawiam serdecznie) wybrałyśmy dla Was prawdziwe perełki! Nie wiem czy będę w stanie je oddać..nie wiem..😂

Do wygrania są dwa zestawy:


Nagroda główna to:

DESERT ESSENCE - COCONUT SHAMPOO, czyli szampon kokosowy, który głęboko odżywia, regeneruje i nawilża włosy. W składzie znajdziesz mnóstwo składników aktywnych, bez silnych detergentów które mogą podrażniać skórę głowy i bez alkoholu. To jednak nie oznacza, że szampon zrobi jeden wielki przyklap 😂 Najlepiej sama sprawdź recenzje na jego temat.. ja wpisuję na listę chciejstw.

OKANI BEAUTY - HYDROLAT NEROLI, kocham hydrolaty, a jednym z moich ulubionych jest właśnie ten z kwiatów gorzkiej pomarańczy. Działa przeciwzapalnie, łagodząco i regenerująco.

BURT'S BEES - BEESWAX LIP BALM, o balsamach i pomadkach marki Burt's Bees krążą legendy. Są uwielbiane na świecie i zdobywają wiele prestiżowych nagród jak Red Green Beauty Awards. Stworzone na bazie wosku pszczelego z dodatkiem lanoliny, która cudownie zmiękcza najbardziej zatwardziałe skórki oraz olejku migdałowego. Ehh.. sama prężę się aby zużyć moje balsamowe zapasy.. a pomadki Burt's Bees chcę wszystkie!


Nagroda pocieszenia:

OKANI BEAUTY - WODA RÓŻANA Z PŁATKÓW RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ, od hydrolatu z płatków róży damasceńskiej zaczęła się moja miłość do hydrolatów. Jeśli wybieram nową firmę to zawsze przygodę zaczynam właśnie od tej wersji. Hydrolat różany koi skórę suchą i zmęczoną i choć moja skóra jest mieszana to tę wersję bardzo sobie ukochała.

BURT'S BEES - POMEGRANATE LIP BALM, druga wersja balsamu do ust ale w wersji z dodatkiem olejku z granatu. To nie tylko delikatny kolor na naszych ustach ale również działanie antyoksydacyjne.. w końcu nasze usta będą się wolniej starzeć i będą soczyście całuśne 😘


ZADANIE!
Niestety tym razem produktów tak łatwo nie oddam! Jak się nikt nie zgłosi to dla mnie lepiej.. zużyję sama wszystko, a potem będę KUSIĆ i NĘCIĆ! tak długo aż się poddasz i sama kupisz. Ale możesz wyzwanie podjąć, zgłosić się.. wygrać.. i kusić mnie oraz innych 😂 To jak?

Zadanie związane ze sklepem Iwos!

JAK MYŚLISZ? DLACZEGO W LOGO SKLEPU JEST SOWA?

Uprzedzam, że tu nie ma złej odpowiedzi. Z pewnością każda będzie dobra. Nie musisz pisać rozprawy na ten temat, bo być może wystarczy jedno zdanie. Jeśli już coś Ci świta.. napisz. Jeśli wpadniesz na nową teorię podczas niedzielnego obiadu.. zgłoś to! Czas masz do końca roku.. być może sylwester przyniesie nowe 😈 💭 teorie.

Wyniki zostaną ogłoszone dniu 10.01.2018r.

Regulamin rozdania:
1. Rozdanie trwa od 15.12.2017 do 31.12.2017r.
2. Organizatorem jest autorka bloga Kosmetyczny Fronesis, a fundatorem nagród sklep IWOS.
3. Aby wziąć udział w rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga.
4. Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz informację o rozdaniu w dowolny sposób.
5. Produkty stanowiący nagrodę główną wygrywa jedna osoba, której odpowiedz została wyłoniona spośród wszystkich jako najciekawsza. Wybór ten zostanie podjęty we współpracy z Panią Mariolą ze sklepu IWOS. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
6. Produkty stanowiące nagrodę pocieszenia wygrywa jedna osoba. nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
7. Wynik rozdania ukażą się 10.01.2018 r. Na dane do wysyłki czekam 3 dni od momentu ukazania się wyników (jeśli do tego czasu dane osoby się nie zgłoszą się zostaną wybrane kolejne).
8. Wysyłka wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej.
9. Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19.11.2009 roku o grach hazardowych (Dz.U. 09.201.1540 z póź. zm.)
10. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.u. z 2004 roku Nr.4, poz.27 z póź. zm.)
11. Warunkiem udziału w Rozdaniu jest podanie danych osobowych w celu przekazania nagrody.
12. Zgłaszając się do rozdania akceptujesz warunki Regulaminu rozdania i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133 poz.83).


Kto już zapomniał o rozdaniu przedurodzinowym ? ! Miło mi ogłosić, że zwyciężczynią tej oto nagrody


jest:


Kochana! Dziękuję Ci serdecznie za udział w rozdaniu i cieszę się ogromnie, że możesz ze mną świętować dzisiejszy dzień! Mam nadzieję, że nie spoczniesz na laurach, bo o kolejne produkty również warto powalczyć 😘 Czekam na dane do wysyłki.

Wspaniałego piątku ! I jeszcze lepszego weekendu !
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kosmetyczny Fronesis , Blogger