marca 08, 2018

ROZDANIE NA DZIEŃ KOBIET Z MASECZKAMI CHIC CHIQ!


Niby Dzień Kobiet, a jakiś cięższy niż zwykle 😅 po prostu zero szacunku.. ja jestem za tym aby w ten dzień  wszystkie kobiety miały wolne! Nie po to aby większość siedziała w domu, zmywała, sprzątała, czy zajmowała się dziećmi choćbym nie wiem jakie słodkie i kochane były 😅 Zdecydowanie każda powinna mieć wyjściówkę na to co lubi, co miała dawno zrobić dla siebie ale zabrakło czasu, na spełnienie marzeń.. nie ważne czy to będzie SPA, fryzjer, zakupy, nauka jazdy konnej, czytanie książek, spacer, skok na bungee, czy nauka robienia sushi pod okiem mistrz. Ważne aby to był czas wyłącznie dla Ciebie i z myślą o Tobie. Co Ty na to ? Kto podpisze petycję?


Zanim jednak petycja nabierze rozmachu na skalę światową.. mam coś dla Ciebie.. w sensie dla Ciebie moja stała obserwatorko.. i obserwatorze (bo dlaczego nie?! Pozdrawiam! 😚)

Mam dla Ciebie zestaw maseczek Chic Chiq ufundowany przez kochaną Pati, twórczynię ostatniego zamieszania na punkcie Chic Chiq maseczek. W zestawie znajdziesz wszystkie dostępne w pełnowymiarowym opakowaniach maseczki: de la Mer, à la Rose, la Noce, Chocolat oraz wprowadzona w ramach testów wersję Soirée.

Jeśli jakimś cudem nie znasz jeszcze maseczek Chic Chiq.. albo o nich nie słyszałaś 😱 zapraszam do zapoznania się bliżej w recenzjach:Warunki?


Regulamin rozdania:
1. Rozdanie trwa od 08.03.2018 do 15.03.2018r.
2. Organizatorem jest autorka bloga Kosmetyczny Fronesis, a fundatorem nagród producent Chic Chiq.

3. Aby wziąć udział w rozdaniu należy być stałym i publicznym obserwatorem bloga. Rozdanie kierowane jest wyłącznie do osób, które w okresie od 01.01.2018 do dnia ogłoszenia rozdania umieściły minimum jeden komentarz pod dowolnym postem w wymienionym okresie.

4. Aby wziąć udział w rozdaniu, w komentarzu pod postem wyraź chęć udziału.

4. Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz informację o rozdaniu w dowolny sposób.
5. Produkty stanowiące nagrodę wygrywa jedna osoba. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
6. Wynik rozdania ukaże się w ciągu 3 dni od zakończenia rozdania. Na dane do wysyłki czekam 3 dni od momentu ukazania się wyników (jeśli do tego czasu dana osoba się nie zgłosi zostanie wybrana kolejna).
8. Wysyłka wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej.
9. Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19.11.2009 roku o grach hazardowych (Dz.U. 09.201.1540 z póź. zm.)
10. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.u. z 2004 roku Nr.4, poz.27 z póź. zm.)
11. Warunkiem udziału w Rozdaniu jest podanie danych osobowych w celu przekazania nagrody.
12. Zgłaszając się do rozdania akceptujesz warunki Regulaminu rozdania i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133 poz.83).


Kto się skusi na maseczki Chic Chiq ?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Kosmetyczny Fronesis , Blogger