grudnia 02, 2019

GRUDNIOWE ROZDANIE


Zdecydowanie za długo się do tego zbierałam.. i tu w tym miejscu obiecuję poprawę! Ale do rzeczy..! Rozdanie! 💗 Bo jest grudzień, bo spadł pierwszy śnieg chociaż niemrawy, bo to był dobry dzień, bo zrobiłam sobie maseczkę.. czy powód jest ważny?

Przedstawmy naszą gromadkę..


MY MAGIC ESSENCE - TAKE IT OFF ELIKSIR DO MYCIA TWARZY
Piękny skład, piękny kolor, śliczny zapach i przede wszystkim bardzo dobry produkt! Wiem, bo sama obecnie używam, a kitu bym Ci nie wciskała. Mam szczerą nadzieję, że pokochasz eliksir tak samo jak ja. Gorąco polecam odwiedzić manufakturę Karoliny, czyli twórczyni marki My Magic Essnce, to osoba, która energię czerpie z trawy, słońca, wiatru.. po prostu z przyrody!

Cena rynkowa to: 98,00zł


BEMA - REGENERUJĄCA MASKA DO WŁOSÓW
O masce już pisałam, trafiła do ulubieńców i z całą pewnością trafi do ulubieńców roku. jest niesamowicie wydajna, a zimowej aurze potrafi pokazać środkowy palec. Pięknie chroni włosy, wygładza je i dociąża. Jeśli akurat takiego dociążenia nie potrzebujesz.. zaaplikuj na same końce, tam gdzie włosy potrzebują najwięcej ochrony lub dodaj ją do lekkiej odzywki aby wzmocnić działanie. U mnie maska leciała na niemal całą długość, a efekty powalały. W końcu doigrałam się.. i maska jest często wykupiona 😅 Dla mnie zabrakło.. ale dla Ciebie jeden egzemplarz uratowałam.

Maseczka pochodzi ze wspaniałego sklepu Ekozuzu, a jej cena rynkowa to: 57,00 zł


OWIJKI - ZAMIAST FOLII
Nie kosmetycznie ale za to z myślą o lepszym jutro. Sama nie mogę się jeszcze nazwać rozsądnym konsumentem, bo jednak folia wciąż mi gdzieś towarzyszy. Jednak każdy mały krok jednego człowieka to mały sukces dla naszej planety. Po drugie warto zaszczepiać wartościowe rzeczy w każdym, a już szczególnie w najmłodszych. W związku z czym odpowiedz.. czy kanapka zapakowana w słodkiego misia nie zrobi furory w pracy lub w szkole? A może poczujesz pasję i chęć do zrobienia własnych owijek?


Dla Ciebie wybrałam wersję średnią 30x30 cm, która jest dość uniwersalna. I teraz uwaga.. owijkę wybierasz sobie sama! Po wygranej potwierdzę w sklepie wygraną, a dalej sama wybierzesz wzór owijki. Owijka i koszty wysyłki, są po mojej stronie.. sama zdecydujesz czy wystarczy Ci jedna z wygranej, czy chcesz dokupić więcej 😍
Wzory dostępne na FB Owijek.

Cena rynkowa to: 30,00 zł


DIY - ŚWIECA SOJOWA Z DREWNANYM KNOTEM
Uwielbiam świece! Szczególnie w okresie jesienno-zimowym towarzyszą mi dość często. W wyniku inspiracji świecami Anuli zrobiłam własne, a to jednak z licznych.. choć na tę chwilę nielicznych. Do produkcji być może powrócę w przyszłym roku.. ale to chyba zbyt dalekie plany. 
Świeca jest w pełni naturalna, a wosk całkowicie bezpieczny (podczas palenia nie wytwarza szkodliwych substancji). Do tego drewniany knot, który podczas palenia będzie przyjemnie mruczeć niczym drewno palone w kominku.


Zapach? Tu wersja z dość oryginalną lawendą. Trudno mi samej określić ten zapach. Jednak przypadnie do gustu również tym co boją się intensywnych zapachów, które sprzyjają migrenie. Moje świece są subtelne.

Cena rynkowa to: wiadomo.. bezcenne.


Co należy zrobić?

Oprócz spełnienia wymogów z regulaminu, chciałabym abyś napisała co Ciebie inspiruje lub irytuje w grudniu. To może być wszystko.. opis ostatniego wydarzenia w kolejce do kasy, wypunktowanie zalet lub wad, może masz jakieś wyjątkowe plany lub jest coś na co czekasz cały rok albo zwyczajnie grudnia nie znosisz.. i masz do tego święte prawo! 😂

Regulamin rozdania:
1. Rozdanie trwa od 02.12.2019 do 08.12.2019r.
2. Organizatorem i fundatorem nagród jest autorka bloga Kosmetyczny Fronesis.
3. Aby wziąć udział w rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga.
4. Aby wziąć udział w rozdaniu, w komentarzu pod postem wyraź chęć udziału i napisać co inspiruje/irytuje Cię w grudniu.
4. Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz informację o rozdaniu w dowolny sposób.
5. Produkty stanowiące nagrodę wygrywa jedna osoba. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
6. Wynik rozdania ukaże się w ciągu 3 dni od zakończenia rozdania. Na dane do wysyłki czekam 3 dni od momentu ukazania się wyników (jeśli do tego czasu dana osoba się nie zgłosi zostanie wybrana kolejna).
8. Wysyłka wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej.
9. Rozdanie nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19.11.2009 roku o grach hazardowych (Dz.U. 09.201.1540 z póź. zm.)
10. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.u. z 2004 roku Nr.4, poz.27 z póź. zm.)
11. Warunkiem udziału w Rozdaniu jest podanie danych osobowych w celu przekazania nagrody.
12. Zgłaszając się do rozdania akceptujesz warunki Regulaminu rozdania i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133 poz.83).


Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz każdą z marek na ich profilach:

My Magic Essence : Facebook, Instagram
Ekozuzu : Facebook, Instagram
Owijki : Facebook, Instagram

Ściskam! I czekam na Twoją odpowiedz!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Kosmetyczny Fronesis , Blogger